+420 776 633 649
info@kominictviostrava.cz

Recenze

Martin

Montáž fasádního komína , dodání krbových kamen + napojení kouřovodu
OSTRAVA

Veškerá komunikace s majitelem firmy Kominictví Ostrava panem Hindrou i samotné kominické práce probíhaly bez jakýchkoliv problémů. Dnes se už málokdy vidí tak precizní provedí díla. Doporučuji !

2. 6. 2022

PAN CHRÁSTECKÝ

Ubourání a stavba nadstřesní části komína
PETŘVALD

Bezproblémová komunikace , jasná cenová nabídka , realizace díla ve smluveném termínu , profesionálně odvedená práce . " JEDNOZNAČNĚ MOHU DOPORUČIT KOMINICTVÍ OSTRAVA "

26. 5. 2022

RADIM BROUSEK

Převložkování komínového průduchu pevnou nerez vložkou
LUDGEŘOVICE

Doporučuji Kominictví Ostrava pro profesionální přístup, koordinaci prací, jak s topenářskou firmou, tak s firmou, která měla začít pracovat na střeše. Rychlé navržení komínu na základě topného tělesa a výpočtu komínového tahu podle doporučení výrobce. Po osobní konzultaci vypracovaná cenová nabídka do druhého dne, samotná práce podle dohody, rychlost...začištění a zanechání pořádku samozřejmostí. Proto doporučuji všem, kteří chtějí mít vše v pořádku i po všech potřebných dokumentů které s tím souvisí. Děkuji Vám Radim Brousek

21. 4. 2022

VĚRA HOLÍNKOVÁ

Frézování a vložkování komínového průduchu, dopojení spotřebiče.
RAŠKOVICE

Vstřícná komunikace, rychlá konzultace na místě samém včetně cenové nabídky, časové sladění prací s instalatéry kotle, rychlá a šetrná realizace frézování a vyvložkování komínového tělesa, dopojení spotřebiče v mém rodinném domě. Děkuji za profesionální přístup a skvěle odvedenou práci, mohujen doporučit.

3. 8. 2021

TOMÁŠ MAJS

Frézování a vložkování komínového průduchu pevnou nerez vložkou
RAŠKOVICE

" Naprosto profesionální přístup, rychlá cenová nabídka, skvělá konzultace předem na místě samém, navržení nejlepšího řešení a perfektní realizace, to je ta nejlepší vizitka fy. KOMINICTVÍ OSTRAVA, na frézování a vyvložkování komínového tělesa mého rodinného domku. Vše proběhlo bez jakéhokoli problému, tak jak zněla domluva bylo uděláno. Nemůžu si naprosto na nic stěžovat a pokud bych řešil stejný požadavek znovu, obrátil bych se bez váhání opět na tuto firmu, které patří můj velký dík!!! " Majs Tomáš

31. 5. 2021

MANŽELÉ MÁLKOVI

Frézování a vložkování komínového průduchu + dopojení spotřebiče
Kunčičky u Bašky

Chtěli bychom Vám ještě jednou velmi poděkovat za profesionální přístup při frézování a vložkování komínu na našem rodinném domku. Práce byla odvedena k naší velké spokojenosti za což Vám patří velký dík.

3. 12. 2020

Manželé Klodovi

Převložkování komínového průduchu
Albrechtice

Touto cestou chci Vám, pane Hindra, a vaší firmě poděkovat za velmi rychlou odezvu na řešení problému s komínovou vložkou, ukončení komínového průduchu a kontrolního otvoru, kterou sice jiná firma při kontrole shledala jako nevyhovující, ale nebyla již schopna tyto nedostatky odstranit. Vaše firma provedla nápravu rychle, podle mne i kvalitně a bez nutných dalších prací. Ještě jednou děkujeme.

15. 10. 2020

DAGMAR HORVÁTHOVÁ

Montáž fasádního komína a dodání krbových kamen
Ostravice

Dobrý den. Chtěla bych moc poděkovat p.Hindrovi za skvěle odvedenou práci při montáži nového komína na Ostravici včetně ustavení nového litinového pece.Komunikace i dodání potřebného materiálu byla rychlá a spolehlivá. Montáž proběhla rychle s naprosto profesionálním přístupem. Ještě jednou velké DĚKUJI. S pozdravem spokojený zákaznik Horváthová

16. 6. 2020

Ing. Zbyněk Prášek

Rekonstrukce spalinových cest
Ostrava

Potvrzujeme , že p. Miroslav Hindra - Kominictví, se sídlem Kosmonautů 2186/22 , Ostrava, PSČ 730 00, IČ : 02347032 jako dodavatel pro nás řádně a odborně realizuje zakázky spojené s opravami a rekonstrukcemi spalinových cest za období r. 2018 - 2020 v požadované kvalitě a termínu. V Ostravě dne 15.6.2020 OWLETSTAV s.r.o. Ing. Zbyněk Prášek

16. 6. 2020

Luděk Fus

Frézování a vložkování komínového průduchu pevnou nerez vložkou
Dolní Benešov

Dobrý den pane Hindro. Dnes bylo Vaše dílo podrobeno prvnímu testu ohněm, lépe řečeno kouřem. Test vyšel na jedničku s hvězdičkou.Tímto Vám chci poděkovat za profesionálně provedenou práci, v perfektní kvalitě s maximálně možnou čistotou a bezpečností. Ještě jednou děkuji a mé doporučení všem ostatním zákazníkům je jisté. Hezký den Fus Luděk, Dolní Benešov

31. 5. 2019

V.Kovář

Frézování a vložkování komínového průduchu
Ostrava Radvanice

Vážený pane Hindro, děkujeme Vám za poctivě a profesionálně odvedenou práci. Dokázal jste si bravurně poradit i s úskalími komínu u stavby staršího data, za což Vám patří vřelý dík. Veškeré práce, tedy frézování, vložkování a následné zdění byly provedeny v dohodnutém termínu, s naprostou profesionalitou a v rozumné ceně. V dnešní době se poctivý, zodpovědný a zručný řemeslník hledá jen velmi těžko a my jsme rádi, že jsme právě na takového narazili. Za to Vám patří náš vřelý dík a doporučujeme i dalším zákazníkům. S pozdravem V. Kovář

28. 1. 2019

Jiří Štefek

Ubourání a stavba nadstřešní části komína + frézování a vložkování komínového průduchu
Ostrava - Radvanice a Bartovice

Chtěl bych tímto poděkovat Kominictví Ostrava a panu majiteli Miroslavu Hindrovi za perfektní profesionální přístup při bourání, frézování, vložkování a znovu postavení komína. Smekám klobouk a všem tuto firmu doporučuji.

21. 8. 2017

Leona Fialová

Dodání a montáž třívrstvého komína Schiedel na fasádu domu
Ostrava - Muglinov

Můj kamarád mi doporučil pana Hindru na dodání a montáž krbového komínu. Pan Hindra na náš zájem reagoval rychle a vstřícně, do týdne přijel vše domluvit. Navíc nám doladil barvu komínu ke střeše a oplechování, což pozitivně změnilo celkový vzhled domu. Jeho jednání bylo solidní i co se týká ceny. Komín dodal a namontoval v domluveném termínu. Vzhledem k počasí již krbová kamna naplno využíváme a vše funguje jak má. Pana Hindru mohu všem doporučit.

15. 7. 2017

Jiří Špetík

Frézování a vložkování komínového průduchu pevnou nerez vložkou
Ostrava - Radvanice a Bartovice

Čtrnáct dnů před vánocemi jsem akutně potřeboval řešit problém s poškozeným komínem. Telefonicky jsem poptával několik kominických firem s požadavkem na frézování a vložkování komínu. Takřka všechny firmy mohly řešit můj problém po novém roce na přelomu leden-únor. Pouze Kominictví Ostrava pana Miroslava Hindry se ochotně zabývalo moji poptávkou hned a pan Hindra se ještě týž den přijel na komín podívat a navrhl řešení opravy postup práce, večer zaslal mailem cenovou nabídku. Po zhodnocení cenových nabídek ostatních firem jsem se rozhodl pro realizaci díla panem Hindrou. Frézování a vložkování komínu v chladném prosincovém období provedl za dva dny. Týden před vánocema jsem již topil v novém komíně. S provedením práce jsem velice spokojen a cením i ochotu pracovat v sychravém prosincovém počasí. Kominictví pana Hindry mohu vřele chválit a doporučit.

15. 1. 2017

Miroslav Stráňava

Montáž třívrstvého komína Schiedel Permeter
Frýdlant nad Ostravicí

Pro montáž komínu jsem si vybral firmu Kominictví Ostrava. Jako jediní byli už po telefonickém hovoru vstřícní a bylo vidět, že si zákazníka váží. Taktéž cenová nabídka byla oproti jiným firmám výhodnější, přesto že byly použity jen kvalitní materiály. Pan Miroslav Hindra, který montáž prováděl je velmi pečlivý a svědomitý člověk, který své práci opravdu rozumí. Jednalo se totiž o netypickou montáž komínu, která si vyžadovala improvizaci. Práci zvládl perfektně a dokonce navrhl i vylepšení. Pokud mám hodnotit, tak svou práci odvedl velmi profesionálně a já jsem velice spokojen. Určitě ho budu doporučovat i svým známým jako opravdového odborníka. Velmi profesionální přístup s poradenstvím a vykonanou prací.

10. 11. 2016

Pan Stýskala

Frézování a vložkování komínového průduchu pevnou nerez vložkou
Frýdlant nad Ostravicí

Kominíci, chci poděkovat za super služby. Má zkušenost: frézování a vložkování komína proběhlo rychle, za dobrou cenu a k naší naprosté spokojenosti. Vstřícné a férové jednání. Nemám co vytknout, opravdu doporučuji všem.." Přeju spoustu spokojených zákazníků a budu Vás doporučovat kudy půjdu..

1. 10. 2016

Pan Dolínek

Vložkování komínového průduchu pevnou nerez vložkou
Frýdlant nad Ostravicí

Bydlíme v RD ve Frýdlantu nad Ostravicí. Na jaře letošního roku jsme zjistili, že nám do pokoje uniká kouř z komínu při topení. Začal jsem se zajímat na internetu o možnosti opravy a cenovou nabídku. Sešlo se několik cenových nabídek. Dali jsme na doporučení známých a oslovili Kominictví Ostrava, pana Miroslava Hindru. V dohodnutém termínu přijel, zkontroloval komín na střeše i uvnitř rodinného domu. Navrhl možné úpravy a cenu. Souhlasili jsme a určili společně termín. Pan Hindra přijel, odvedl čistou a kvalitní práci, za což jsme rádi. Součásti opravy byla hned i revize komínu. Takže spokojenost a pochvala za dobře odvedenou práci.

1. 8. 2016

Pan Breburda

Frézování a vložkování komínového průduchu, ubourání a stavba nadstřešní části komína
Jakartovice - Deštné, okr.Opava

Od prvního kontaktu jsem se cítil jako zákazník. Bylo mi vysvětleno martýrium, které proběhne v souvislosti s frézováním a vložkováním komína napojeného na kachlová kamna, včetně vyzdění horní části komína. Dostal jsem cenový návrh odpovídající realitě a rozsahu prováděného díla. Komunikace byla rychlá a věcná. Termín zahájení operace klapnul a dílo mi bylo předáno před dohodnutým termínem. Kvalitu provedené práce jsem si zkontroloval, a jsem opravdu spokojen. Má zkušenost je velice pozitivní, a za mne říkám, mohu doporučit.

20. 5. 2016

Máte zájem o některou z našich služeb?

Kontakty

Miroslav Hindra - Kominictví

IČ:
02347032

Adresa:
Kosmonautů 2186/22, Ostrava, 700 30

Email:
info@kominictviostrava.cz

Číslo účtu:
275518327/0300 ČSOB


Majitel:
Miroslav Hindra, telefon: +420 776 633 649

MM Kominictví Ostrava s.r.o.

IČ:
06805761

Adresa:
Kosmonautů 2186/22, Ostrava, 700 30

Email:
info@kominictviostrava.cz

Číslo účtu:
282652268/0300 ČSOB


Jednatelé:
Miroslav Hindra, telefon: +420 776 633 649
Martin Koláč, telefon: +420 608 863 591